دایرکتوری کسب و کار تیجور

  • عنوان پروژه: تیجور
  • کارفرما: تیجور
  • نوع پروژه: بازار تبلیغات کسب و کارها
  • محل اجرا:ایران
  • مدل پروژه: Marketplace
  • بستر تولید: NiCommerce Framework
  • روش تولید: طراحی و تولید سفارشی
  • آدرس سایت:tjoor.com
  • وضعیت: درحال بهره برداری

این پروژه در سال 1395 با ایده نمایش تخفیف های نزدیک من راه اندازی شد. در این سیستم کسب و کارها پس از ثبت نام و معرفی خود، می توانند تخفیف هایی که ارائه می دهند را در این سامانه به کاربران بازدید کننده اطلاع رسانی کنند. این تخفیف ها می تواند مربوط به یک سرویس خدماتی باشد که یک کسب و کار در محل خود ارائه می دهد یا مربوط به کالاهایی باشد که یک فروشنده در فروشگاه فیزیکی یا آنلاین خود می فروشد.

هر تخفیفی که در سیستم توسط یک کسب و کار، معرفی می شود، در بازه زمانی مشخص شده، به عنوان یک تخفیف زنده، در اولویت نمایش قرار می گیرد و تخفیف هایی که مدت زمان آنها به اتمام رسیده باشد، در انتهای لیست های نمایشی برای کاربران نمایش داده می شود.

کاربران هنگامی که از سایت بازدید می کنند، جدید ترین تخفیف های زنده را می توانند مشاهده نمایند. همچنین کاربران می توانند نزدیکترین تخفیف دهندگان به موقعیت جغرافیایی لحظه ای خود را بر روی نقشه مشاهده نموده و مسیر یابی نماید.

اطلاعات کسب و کارها مانند اطلاعات وب سایت، آدرس، شبکه های اجتماعی بطور کامل قابل نمایش می باشد و کاربران به راحتی می توانند با کسب و کارها ارتباط برقرار نمایند. تنظیمات نمایش برخی اطلاعات دیگر در اختیار خود کسب و کار می باشد و در پنلی که در اختیار وی قرار می گیرد، می تواند تنظیمات لازم را انجام دهد.

امکان اطلاع رسانی تخفیف های ثبت شده به کسب و کارها، از طریق ایمیل، شبکه های اجتماعی و پیامک به کاربران وجود دارد و استفاده از این قابلیت ها بستگی به پکیجی دارد که یک کسب و کار انتخاب می کند.

پلتفرم استفاده شده برای پیاده سازی این پروژه، بازار ساز NiCommerce می باشد و کسب و کارهای متعددی می تواند در دسته های مشخصی که در سیستم به آنها اجازه داده شده است فعالیت نمایند. امکان فروش کالا به صورت آنلاین و رزرواسیون نوبت برای کسب و کارهای خدماتی در دایرکتوری کسب و کار تیجور فراهم شده است که می تواند در اختیار کسب و کاهای متقاضی قرار بگیرد.

ماهیت این پروژه یک دایرکتوری کسب و کار تبلیغاتی فروشگاهی می باشد که در آن می توان هم تبلیغات کسب و کار را انجام داد و هم به فروش کالا یا خدمات پرداخت. بنابراین به تولید محتوا در این سیستم بسیار اهمیت داده شده است و از قابلیت های ماژول مدیریت محتوای پلتفرم برای این مهم بسیار استفاده شده است.

این دایرکتوری کسب و کار، دارای یک مجله آنلاین کامل می باشد که در دسته های مرتبط با همه کسب و کارها به تولید محتوا و نوشتن مطالب مفیدی پرداخته شده است. در سیستم تولید محتوای پلتفرم، می توان نویسندگان متعددی را به صورت دورکاری استخدام نمود و مطالب مشخصی را به آنها تخصیص داد تا درباره آن مطلب بنویسند. پس از اتمام کار ، مطلب نوشته شده، توسط سردبیر مورد بررسی قرار می گیرد و موارد مربوط به SEO آن نیز توسط متخصصان مورد بررسی قرار می گیرد و در نهایت مطلب نهایی منتشر می گردد. قیمت گذاری و ارزش مطلب نوشته شده نیز توسط سردبیر قابل تعیین است و در نهایت حق الزحمه نویسندگان به صورت اتوماتیک محاسبه خواهد شد.