درباره شرکت نیکاپرداز

تیم های تخصصی شرکت نیکاپرداز متشکل از کارشناسان و برنامه نویسان حرفه ای در زمینه نرم افزارهای مالی، بانکی و تجارت الکترونیک می باشد. بیستر پروژه هایی که متخصصان این شرکت درسوابق کاری خود در آنها مشارکت داشته اند، پروژه های سازمانی و بزرگ بوده است که نیاز به داشتن دانش فنی و حرفه ای در زمینه معماری و طراحی نرم افزار می باشد.

قبل از تاسیس شرکت به صورت رسمی، روند انجام کار به شکل مشاوره ای و کارهای تیمی پروژه محور توسط متخصصین این شرکت انجام می شد که روند فعالیت تیم ها بدین شکل سابقه ای ده ساله داد. در سال 1397 شرکت نیکاپرداز با نام "توسعه فنیاوری نیکاپرداز" با محوریت تولید نرم افزارهای حرفه ای و سازمانی به صورت رسمی تاسیس گردید.

تمرکز این شرکت در طول این سالها بر روی تولید نرم افزار های حوزه تجارت الکترونیک بویژه در مدلهای B2B و B2C بوده است که نتیجه سالها تلاش و برنامه نویسی در این زمینه تولید یک پلتفرم جامع ساخت انواع بازارهای کالا و خدمات و نسخه های متعددی از پلتفرم مذکور جهت پوشش انواع مدل کسب و کار متناسب با نیاز کشور می باشد. برخی از نسخه ها تولید شده توسط پلتفرم اختصاصی این شرکت به شرح ذیل می باشد.

  • نسخه بازار ساز NiCommerce
  • نسخه فروش آنلاین B2B(نقش محور، تابلو محور، قرارداد محور، خرید محور)
  • نسخه فروش آنلاین چند فروشندگی مشارکتی (Collaborative multi-vendor)
  • نسخه فروش آنلاین فرانچایز، زنجیره ای و نمایندگی مکان محور(LBS Support)
  • نسخه فروش آنلاین ویژه شرکت های هلدینگ
  • نسخه فروش آنلاین ویژه فروشگاههای سوپرمارکتی بزرگ و تند گردش (FMCG)
  • نسخه فروشگاه اینترنتی B2C
  • سیستم فروش اعتباری پذیرنده محور
  • سیستم مدیرت مالی زنجیره تامین (SCF)

راه اندازی یک بازار آنلاین مواد غذایی و سوپر مارکتی ایرانی در کشور ایتالیا با چشم انداز توسعه آن در کل اروپا، با استفاده از پلتفرم این شرکت یکی از نقاط عطف مهم این شرکت در حوزه نرم افزار می باشد که منجر به استاندارد سازی و رعایت بسیاری از الزامات طراحی و امنیتی در پلتفرم این شرکت گردد. در حال حاضر این پلتفرم به شبکه های پرداخت بین المللی متصل بوده و به صورت عملیاتی در حال بهره برداری است و زمینه را برای توسعه بازار این شرکت جهت انجام پروژه های بین المللی فراهم نموده است.

تجربیات موفق این شرکت در زمینه راه اندازی بازار و بازارچه آنلاین در مدلهای B2C وB2B در صنایع پوشاک، تجهیزات پزشکی و لوازم آرایشی و همچنین طراحی و تولید کیف پول اعتباری یکپارچه با پلتفرم تجارت الکترونیک، منجر به ترسیم نفشه راه مناسبی جهت توسعه بازار شرکت در کسب و کارهای داخلی شده است در برنامه های آتی این شرکت اجرا می گردد.

ادعا و به عبارتی شعار این شرکت این است که ما برای تجارت آنلاین هرکسب و کاری راه حل داریم.  این ادعا در این شرکت به نوعی تبدیل به یک قانون طراحی نرم افزار شده است و کلیه نرم افزارها به شکلی طراحی می شوند که بتوانند پاسخگوی حد اکثری نیازمندی های انواع کسب و کارها باشد. امید است با یاری خداوند و پشتوانه های فنی و تجربیاتی که در اختیار داریم بتوانیم درکمک به کسب و کارهای کشور عزیزمان ایران گام مثبتی برداشته و مشکلی را حل نماییم.