راه اندازی فروش آنلاین یکپارچه

علی رغم باورهای غلطی که وجود دارد تجارت و انجام داد و ستد در فضای مجازی کار ساده ای نیست و به تناسب روش کار، مشکلاتی را بر سر راه خود دارد. یکی از مرسوم ترین و محبوب ترین روش های تجارت در این فضا، راه اندازی یک فروشگاه آنلاین می باشد که در مسیر راه اندازی، ممکن است با چالش های متعددی مواجه شویم.

یکی از مهمترین چالش ها، ابزاری است که برای راه اندازی فروشگاه آنلاین خود استفاده می کنیم. هر چه این ابزار قدرتمند تر باشد بسیاری از مشکلات اجرایی کار را کاهش داده و در بسیاری از هزینه های اضافی صرفه جویی می گردد.

هر ابزاری که برای انجام کار استفاده می کنیم باید کلیه فرایند های مرتبط با خرید و خریدار را بطور کامل پوشش داده و حتی الامکان از دوباره کاری وانجام فعالیت های دستی و بروز خطاهای انسانی جلوگیری نماید. ابزار مربوطه باید دارای تیم پشتیبانی فنی قوی باشد تا در زمان بروز مشکل، در کمترین زمان ممکن مشکل را مرتفع نمایند. دارای سرعت مناسب باشد و زمانی که تعداد خریداران در یک لحظه بالا می روند پاسخگوی همه خریدران و بازرید کنندگان از سایت فروش آنلاین باشد و سیستم از دسترس خارج نشود.

شرکت توسعه فناوری نیکاپرداز با تولید محصولات نرم افزاری حرفه ای ، ابزارهای مناسب را جهت راه اندازی کانال فروش آنلاین برای کسب و کارهای متوسط و بزرگ فراهم نموده است که انواع مدل های B2B,B2C,C2C را پشتیبانی می کند. این محصولات بر اساس جدید تری تکنولوژی های روز طراحی و تولید شده است و دارای قابلیت یکپارچه سازی با سیستم های فروش و انبار کسب و کارها می باشد. نرم افزار یکپارچه فروش آنلاین نیکامرس دارای قابلیت های متعددی می باشد که در بسیاری از نرم افزارهای مشابه یا سیستم های متن باز آماده وجود ندارد.

در صورتی که شما صاحب یک کسب و کار هستید و قصد راه اندازی یک سیستم فروش آنلاین قوی و قابل اعتماد را دارید می توانید با کارشناسان این شرکت ارتباط برقرار نموده و مشاوره رایگان دریافت نمایید.