طراحی سایت بازرگانی

طراحی سایت بازرگانی معرف نحوه اعتبار و حضور شما در عرصه جهانی است.

طراحی سایت بازرگانی چیست؟


اگر صاحب کسب و کار یا شرکت واردات، صادرات و اعطای نمایندگی بازرگانی هستید، باید بدانید که طراحی سایت بازرگانی برای شما بسیار بسیار ضروری است. فضای سایت برای شما بستری آماده می‌کند که تمامی خدمات خود را به صورت یکپارچه به کل کشور و حتی در سطح جهانی نیز به صورت 24 ساعته معرفی کنید. اگر کالاهای صادراتی برای عرضه دارید به راحتی می‌توانید در سایت خود معرفی کنید و یا اگر نمایندگی از کمپانی‌های کشورهای مختلف دارید می‌توانید محصولات آن‌ها را نیز به نمایش بگذارید.


هدف از طراحی سایت بازرگانی


از مهم‌ترین اهداف طراحی سایت بازرگانی می‌توان عناوین زیر را بررسی کرد:

1. ارائه دقیق خدمات شرکت بازرگانی به صورت دقیق

2. توسعه بازار داخلی و خارجی

3. ارتباط و تعامل با مشتریان با امکان پشتیبانی آنلاین

4. انجام معاملات آنلاین و دوطرفه از هر کجای کشور و دنیا

5. نمایش و تعریف پروژه‌های انجام شده و یا در دست اقدام

6. جذب مشتری‌های جدید و شروع پروژه‌های جدید بازرگانی

شبکه حمل و نقلی خود را به طور کامل در سایت توضیح دهید و از مزایا و معایب هر کدام نیز مشتریان خود را آگاه کنید.

با سایت بازرگانی به صورت 24 ساعته مشتریان خود را از نحوه خدمات، جابجایی، صادرات و واردات مطلع کنید.


امکانات مهم طراحی سایت بازرگانی


1. درج توضیحات کامل خدمات شرکت بازرگانی

2. معرفی کامل خدمات شرکت بازرگانی اعم از واردات و صادرات و اعطای نمایندگی

3. درگاه پرداخت آنلاین ارزی و ریالی برای مبادلات آنلاین

4. مشاوره آنلاین به مشتریان

5. معرفی کامل همه نمایندگان

6. شرح کامل قوانین گمرکی

7. امکان عضویت کاربران

8. امکان درج توضیحات کامل درباره سرویس‌های حمل و نقل بین‌المللی

9. درج کامل تاریخچه شرکت

10. قسمت درباره شرکت

11. قسمت درباره ما

12. تقویم کامل بین‌المللی

13. افتخارات شرکت 

14. قرار دادن بروشورها و کاتالوگ‌ها در سایر سایت

15. قرار دادن تیزرهای تبلیغاتی در سایت

16. چند زبانه بودن سایت

17. ریسپانسیو بودن سایت


نکات مهم در طراحی سایت بازرگانیطراحی سایت برای کسب و کارهای بیزنسی و بازرگانی به لحاظ حساسیت‌ها و قوانین کاری بسیار مشخص و دقیقی که این صنف دارد بسیار حائز اهمیت است و لازم است شرکتی اینکار را انجام دهد که در زمینه طراحی سایت، حرفه‌ای و با تجربه باشد و بتواند در مرحله اول، نیاز سنجی مشتری را به خوبی و دقیق مشخص کند تا بتواند بهترین پلن را برای طراحی به کار بگیرد.

از آن طرف نیز گرافیک سایت باید توسط یک گرافیست خلاقی که به موضوعات کاری بازرگانی آشناست، انجام شود. برنامه نویسی سایت نیز توسط تیم خبره فنی انجام شود که تمام نیازهای سایت اعم از مبادلات ریالی و ارزی در امنیت کامل انجام شود و دچار مشکل نشود. در آخر بعد از اتمام کار طراحی و برنامه نویسی کار ورود اطلاعات به سایت شروع می‌شود که چون این بخش نیز از اهمیت زیادی برخوردار است باید به لحاظ کیفیتی در بهترین حالت ممکن انجام شود.

پیشنهاد می‌کنیم قبل از سفارش طراحی سایت بازرگانی موضوعات زیرا با دقت بررسی کرده باشید تا نتیجه خوبی بگیرید:2. محصولات، کالاها و خدمات خود را به صورت دقیق دسته بندی کنید.1. جامعه هدفی که به دنبال سایت شما و خدمات شما هستند را به طور دقیق مشخص کنید.4. لوگوی اختصاصی داشته باشید تا به برند سازی شما کمک کند.3. برای اعتماد سازی بین خود و مشتریان و کاربران تمامی اطلاعات شرکت، رزومه شرکت، آدرس و تلفن را به طور کامل و دقیق در اختیار طراح قرار دهید تا در سایت و در جای مشخص قرار گرفته شود. 


سئو سایت بازرگانی، یکی از مهم‌ترین نکات موفقیت سایت


استفاده از تکنیک سئو و بهینه سازی سایت در تولید محتوا و اطلاعات سایت، روشی است که باعث می‌شود سایت شما در زمان سرچ کاربران و مشتریان در موتورهای جستجوگر مانند گوگل، در رتبه بندی‌های اول قرار بگیرد و کابران را تشویق و هدایت کند که سایت شما را بازدید کنند. نتیجه این کار مشتری بیشتر و ارائه خدمات بیشتر از طرف شما و در نتیجه اعتبار بیشتر برای شرکت بازرگانی شما خواهد بود.

برای انجام این کار می‌توانید از یک تیم حرفه‌ای سئوکار کمک بگیرید تا بهینه سازی سایت شما را به بهترین شکل ممکن انجام دهند.