تولید اپلیکیشن موبایل

امروزه با رشد روز افزون تکنولوژی، استفاده از ابزارهای هوشمند بویژه در بخش ارتباطات بسیار گسترده شده و ضریب نفوذ استفاده از گوشی های هوشمند بسیار افزایش یافته است. مطابق با آمارهایی که از ابزارهای سنجش ترافیک مشاهده می شود بیشتر ترافیک استفاده از اینترنت مربوط به گوشی های تلفن همراه هوشمند بوده که نشان دهنده اهمیت این ابزار برای کسب و کارها جهت افزایش دامنه مشتریان خود می باشد.

یکی از ابزارهای مهم جهت توسعه کسب و کار، طراحی و تولید برنامه های موبایل و پیاده سازی مدل کسب و کار در برنامه های موبایل می باشد. بدیهی است کاربران با استفاده از برنامه های موبایل بسیار راحت تر و سریعتر به اطلاعات دسترسی داشته و حس بهتری را تجربه می کنند.

شما به عنوان صاحب یک کسب و کار، برای اینکه کاربران دستگاههای هوشمند را از دست ندهید، حد اقل کاری که باید انجام دهید این است که وب سایت و فروشگاه آنلاین شما در گوشی های موبایل بدون اشکال دیده شده و کاربران بتوانند به راحتی و بدون اشکال، با آن کار کنند. در صورتی که یک کسب و کار حرفه ای هستید داشتن یک برنامه موبایل منطبق با نیازمندی های مدل کسب و کارتان، یک گزینه بسیار مناسب برای شما می باشد.

تعامل دو سویه با مشتری، ارتباط سریعتر و لحظه ای، متمایز شدن نسبت به رقبا، برند سازی بهتر، ارسال نوتیفیکیشن برای کاربران برخی از مزایای استفاده از یک اپلیکیشن موبایل در توسعه کسب و کار شما می باشد.

طراحی اپلیکیشن های موبایل برای سیستم عامل های اندروید و IOS یکی دیگر از خدماتی است که توسط تیم تولید نرم افزار شرکت توسعه فناوری نیکاپرداز برای کسب و کارها انجام می شود. در این راستا ابتدا کارشناسان بخش کسب و کار شرکت با شما به عنوان صاحب کسب و کار، جلسات مشاوره ای را برگزار نموده و نیاز های شما را آنالیز می نمایند. سپس پیشنهادات فنی و کسب و کاری لازم جهت طراحی و تولید برنامه موبایل به شما ارائه می گردد.