طراحی سایت ارزان به معنای سایت بی‌کیفیت، ناامن و ساده‌ای نیست بلکه به این معناست که برخی از امکانات یک وب سایت حرفه‌ای را ندارد!

در ادامه شما را کاملا با روش طراحی وب سایت ارزان و امکانات آن آشنا می‌کنیم:


طراحی سایت ارزان به چه معناست؟

ممکن است به تازگی یک کسب و کار شخصی را برای خود ایجاد کرده باشید و یا حتی به تازگی تصمیم گرفته‌اید که برای خدمات و کسب و کار خود سایت راه‌اندازی کنید و هزینه محدودی را برای طراحی سایت در نظر گرفته باشید.

در این صورت پیشنهاد شرکت‌های طراحی سایت به شما، طراحی سایت ارزان قیمت است که با توجه به امکاناتی که مد نظر دارید می‌توانید با هزینه معقولی سایت شخصی خود را داشته باشید.

سایت ارزان به معنای بد بودن و بی‌کیفیت بودن سایت نیست، بلکه به این معناست که با توجه به هزینه شما امکانات سایت کم و زیاد می‌شود.

هرچه امکانات بیشتری نیاز داشته باشید، هزینه طراحی سایت نیز افزایش پیدا می‌کند.

به طور کلی به این صورت می‌توان گفت که سایت ارزان برنامه نویسی اختصاصی ندارد و از یک سیستم مدیریت محتوا مانند وردپرس و یا جوملا برای ادمین‌های سایت در نظر گرفته می‌شود

 

طراحی سایت ارزان با استفاده از سیستم‌های مدیریت محتوا 

هنگامی که از سیستم مدیریت محتوا مانند وردپرس(WordPress) در سایت شما استفاده شود هزینه طراحی سایت ارزان خواهد شد زیرا نیازی به برنامه نویسی اختصاصی نیست.

شما با وردپرس کارهایی مانند ورود اطلاعات و دیتای جدید، ویرایش، اضافه کردن عکس و یا حذف عکس و... را به راحتی می‌توانید انجام دهید و نیازی به دانش برنامه نویسی هم نخواهید داشت.


مزایای استفاده از وب سایت ارزان

1. هنگامی که از یک سیستم مدیریت محتوا استفاده می‌کنید قابلیت‌های زیادی را بدون آنکه به دانش خاصی نیاز باشد در اختیار دارید و می‌توانید سایت خود را بروز نگه دارید و به لحاظ زیبایی بصری نیز از قالب‌های آماده استفاده کنید.

2. در مدت زمان بسیار کوتاهی سایت شما آماده می‌شود! زیرا در طراحی وب سایت ارزان هیچ برنامه نویسی اختصاصی انجام نمی‌شود.

3. امکان سئوی سایت در وب سایت‌های ارزانی که از سیستم‌های مدیریت محتوا استفاده می‌کنند وجود دارد. فقط کافی است دانش خود را در زمسنه سئو قوی کنید و یا سئو سایت و مقالات خود را به شرکت طراحی کننده سایت بسپارید.

4. هزینه بسیار کم طراحی وب سایت ارزان باعث شده است که تقریبا با هر بودجه‌ای که دارید بتوانید برای کسب و کار خود سایت داشته باشید.

بررسی معایب طراحی وب سایت ارزان

1. در بسیاری از مواقع از وب سایت‌های ارزان به عنوان بستری برای تبلیغات استفاده می‌کنند که البته با پرداخت شارژ ماهیانه این مشکل برطرف می‌شود.

2. فضای ذخیره سازی کمتر و همچنین پهنای باند کمتر در وب سایت‌های ارزان ممکن است به مرور زمان سایت شما را دچار مشکل کند و مجبور شوید که هزینه‌های اضافی برای افزایش این پهنای باند و فضای بیشتر متقبل شوید.

سوالات متداول درباره طراحی سایت ارزان

1. بهترین روش برای طراحی سایت ارزان چه روشی است؟

پاسخ: با دو روش استفاده از سیستم مدیریت محتوا و استفاده از سایت سازها 

2. بهینه سازی در سایت‌های ارزان قابل انجام است؟

پاسخ: بله، بهینه سازی در سایت‌های ارزان به خوبی انجام می‌شود.

3. آیا امکان پشتیبانی از سایت‌های ارزان قیمت وجود دارد؟

پاسخ: بله، در صورت نیاز و درخواست مشتری با پرداخت هزینه امکان پشتیبانی از سایت نیز وجود دارد.

4. هزینه طراحی وب سایت ارزان چقدر است؟

هزینه طراحی وب سایت ارزان با توجه به نیاز مشتری تعیین می‌شودک که برای این نیازسنجی می‌توانید با یک مشاوره ساده با شرکت از هزینه‌ها و خدمات مطلع شوید.